Nowy Golf Variant

dostępny od ręki

Gotowe do obioru u Twojego Dealera. Jeśli nie możesz się doczekać, aby jeździć nowym Golfem Variantem wybierz z dostępnych od ręki już dziś.

Leasing Volkswagen Business Care jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz jeździć nowym Volkswagenem bez konieczności przeznaczania Twoich środków na opłatę początkową 
  • zależy Ci na niskiej racie miesięcznej 
  • szukasz oferty, w której ratę leasingową możesz rozszerzyć o koszt wybranych przez Ciebie usług - pełnej opieki serwisowej, napraw samochodu, wymiany i przechowania opon czy auta zastępczego

Przestronność wnętrza

Bagażnik i Easy Open

Otwiera drzwi. I więcej możliwości.

Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

Cyfrowy komfort

Innovision Cockpit

Cyfrowa symbioza dla większej funkcjonalności.

Digital Cockpit Pro w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro może zostać rozszerzony do Innovision Cockpit. Oznacza to, że do dyspozycji są dwa wyświetlacze – każdy o przekątnej 25,4 cm (10 cali). Na tak skonfigurowanych wyświetlaczach oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów mogą być wyświetlane także inne, szczegółowe dane. Na ekranie głównym można umieścić skróty do ulubionych funkcji, tak jak w smartfonie.

Systemy wspomagające

Car2X

Potrafi rozpoznać, co mogłoby się zdarzyć

Seryjna funkcja ostrzegania o zagrożeniach przekazuje kierowcy przydatne informacje, na przykład może ostrzec przed remontowanym odcinkiem drogi lub jadącym na sygnale pojazdem uprzywilejowanym. Komunikacja wykorzystuje technologię Car2X przez WLAN (pWLAN).


Opcjonalny aktywny tempomat ACC z technologią Car2X* przekazuje kierującemu pojazdem przydatne informacje i w razie konieczności może – w granicach możliwości systemu – aktywnie ingerować w sytuację, na przykład gdy pojawi się korek. Wykorzystuje do tego stałą wymianę danych przez WLAN (pWLAN). 


* Dostępna w późniejszym terminie

Golf Alltrack

Wygląd zewnętrzny

Dynamiczny, także poza utwardzonymi drogami.

Czarna osłona chłodnicy z matową chromowaną listwą i napisem Alltrack od razu sygnalizuje, że z nowym Golfem Alltrackiem możesz rzucić się w wir przygody. Czarne karbowane nakładki poszerzające nadkola w połączeniu ze specjalnymi 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Ronda lub opcjonalnymi, 18-calowymi obręczami Mount Vernom podkreślają offroadowe ambicje tego auta. Srebrne relingi dachowe elegancko komponują się z linią dachu i razem z hakiem holowniczym dają swobodę transportowania wszystkiego, co jest potrzebne, by przeżyć prawdziwą przygodę.

Czy wiesz, że…

…dzięki nowemu silnikowi eTSI zużycie paliwa i emisja CO2 są znacznie niższe, ponieważ – gdy tylko jest to możliwe – samochód wyłącza turbodoładowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem i porusza się nie generując lokalnej emisji. Napędzany paskiem rozrusznik-alternator o napięciu 48 V, litowo-jonowy akumulator 48V i silnik TSI współpracują ze sobą jako hybrydowy zespół napędowy typu mild (mHEV). Golf jest dostępny także w wersji hybrydowej typu plug-in, pozwalającej pokonywać codzienne odległości wyłącznie przy wykorzystaniu silnika elektrycznego.

Porozmawiajmy o Twoim nowym Golfie Variancie!

Już można zamawiać pierwsze sztuki! Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Dział sprzedaży samochodów osobowych

  • Poniedziałek:8:00 - 18:00
  • Wtorek:8:00 - 18:00
  • Środa:8:00 - 18:00
  • Czwartek:8:00 - 18:00
  • Piątek:8:00 - 18:00
  • Sobota:8:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Osobowych

Błażej Puczyński

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Michał Roguziński

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Łukasz Szymczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Dariusz Łudczak

Specjalista ds. sprzedaży samochodów osobowych

Patryk Tyliba