Ładowanie i zasięg

Jak mogę płacić?

Samochód elektryczny daje wiele możliwości, by w prosty i bezpieczny sposób dokonać płatności: przez aplikację, za pomocą karty prepaid czy karty kredytowej. Wkrótce też dane uwierzytelniające płatność będą zapisane w Twoim samochodzie. Dzięki temu ładowanie będzie wymagało jedynie podłączenia do stacji ładowania. Płatność odbędzie sie automatycznie, bez Twojego udziału. Co ciekawe: obecnie można znaleźć stacje ładowania, gdzie płatność jeszcze nie jest wymagana - np. przy niektórych centrach handlowych czy supermarketach.

Jak daleko zajadę?

Rodzina modeli ID. reprezentuje nową generację samochodów elektrycznych, dzięki którym przejedziesz zdecydowanie dłuższe trasy na jednej baterii. Ta technologia sprawia, że modele ID. są wspaniałą alternatywą dla coraz większej grupy ludzi: mieszkańców miast, podróżników na krótkich i długich dystansach. A korzystanie przy tym ze stacji szybkiego ładowania wcale nie zajmuje tak wiele czasu, jak sądzicie.

Gdzie mogę ładować? 

Mobilność elektryczna w coraz większym stopniu będzie kształtowała nasz dzień powszedni. Być może wkrótce także Twój. Wtedy będziesz mógł zapomnieć o starych przyzwyczajeniach i stwierdzisz, że wszystko stało się o wiele łatwiejsze. Na przykład będziesz mógł naładować swój samochód w nocy, w pracy lub na zakupach. Liczne stacje ładowania, po drodze lub u Ciebie w domu, w każdej chwili dostarczą prąd dla Twojego samochodu. A jeżeli dodatkowo będzie to prąd ze źródeł odnawialnych, będziesz w przyszłości jeździł wyjątkowo ekologicznie i bez emisji. Brzmi dobrze. I jest dobre.

Jak naładować samochód?

Elektryczne samochody trwale zmienią nasz sposób „tankowania”. Nie będziesz już musiał jeździć samochodem elektrycznym na stację benzynową, lecz będziesz mógł naładować baterię prawie wszędzie: w domu z gniazdka instalacji elektrycznej, z Wallbox, na publicznych stacjach ładowania lub na stacjach szybkiego ładowania. Gdy raz spróbujesz, stwierdzisz, że jest to prawie tak łatwe, jak ładowanie smartfon

Zrównoważone ładowanie w trasie i w domu

Elektromobilność przyszłości doskonale sprawdza się w codziennej eksploatacji, jest komfortowa i przede wszystkim zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obojętnie, czy jesteś akurat w trasie czy odpoczywasz w domu.

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!