ID.3

Generacja elektryczności

Rewolucja zamiast ewolucji

ID.3 rozpoczyna nową erę elektrycznej mobilności. Poczuj elektryzujące możliwości, poznaj prekursorski design i zasięgi, które sprawdzą się w codziennej eksploatacji. I to wszystko w atrakcyjnej cenie. Przyszłość jest blisko.

  • Możliwości: pełny moment obrotowy od samego początku
  • Zasięg ID.3 1ST: do 420 km z napędem elektrycznym (WLTP)


Elektromobilność dla wszystkich

Nareszcie pojawił się elektryczny samochód z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i progresywnym designem. I to w doskonałej cenie, która czyni go dostępnym dla wielu chętnych. Daj się przyjemnie zaskoczyć wyjątkową edycją specjalną ID.3 1ST.

Idealny od pierwszego spojrzenia

Już pierwsze spojrzenie na wyjątkowe detale ID.3 1ST wystarczy, by wiedzieć, że jest to wyjątkowa edycja specjalna. Począwszy od emblematu 1ST i wyrazistej stylistyki tylnych słupków, przez specjalny element ozdobny na kierownicy i pedały w stylistyce Play & Pause, aż po specjalne powitanie na ekranie startowym - to Twoja edycja specjalna.

ID.3 - idealny kompan podróży

ID.3 pomaga w codziennym życiu. Jego światła są bardziej interaktywne niż kiedykolwiek. Światła witają Cię, wspierają przy nawigacji, a w razie niebezpieczeństwa podpowiedzą kiedy zahamować.

Szybkie ładowanie

Aby "zatankować" samochód elektryczny, nie musisz jechać na stację benzynową. Baterię możesz naładować prawie wszędzie: w domu z gniazda domowej instalacji elektrycznej lub opcjonalnego systemu Wallbox, na publicznej stacji ładowania lub na stacji szybkiego ładowania. Proces ładowania trwa krócej niż myślisz. A jak raz spróbujesz stwierdzisz, że jest to prawie tak samo łatwe, jak ładowanie smartfona